![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 13475321
*
nr 1347 5321
Skulpturer
2 st, Keramik, Fiskare/fisk. Höjd: 27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 september 2020
kl 19:15:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 19:03:18
1
300 kr
14/9 19:05:45
2
Vinnande bud
14/9 19:06:30
2
justering av budtak
14/9 19:10:32
1
400 kr
14/9 19:10:32
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djur djurmotiv fisk fiskar fiskare fiskmotiv keramik konsthantverk skulptur skulpturer
-
6101 Skulpturer
6 st, sten, Afrika. Höjd: 5-29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:04
-
6337 Skulpturer
ett par, 1800-talets slut, patinerad metall. Höjd:..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:15
*
Skulpturer
Läs om budbetjänten
nr 1347 5321
Skulpturer
2 st, Keramik, Fiskare/fisk. Höjd: 27 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 september 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/9 19:03:18 | 1 | 300 kr |
14/9 19:05:45 | 2 | Vinnande bud |
14/9 19:06:30 | 2 | justering av budtak |
14/9 19:10:32 | 1 | 400 kr |
14/9 19:10:32 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djur djurmotiv fisk fiskar fiskare fiskmotiv keramik konsthantverk skulptur skulpturer
-
6101 Skulpturer
6 st, sten, Afrika. Höjd: 5-29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:04 -
6337 Skulpturer
ett par, 1800-talets slut, patinerad metall. Höjd:..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:15